Euro-Express d.o.o.

Natječaj za radno mjesto: Kurir - Dostavljač

Gospodarstvo / Promo | 15. 08. 2023. u 15:06 Promotivni tekst

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje obavlja djelatnost pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Kurir - dostavljač

Opis radnog mjesta:
- vrši dostavu i preuzimanje pošiljki po utvrđenim procedurama i uputstvima,
- vrši uredno zaduženje i razduženje u magacinu,
- odgovara za ispravnost, tačnost i kompletnost izdatih tovarnih listova i ostale prateće dokumentacije,
- vodi računa o urednosti i opremljenosti vozila, prijavljuje kvarove vozila,
- promoviše i prezentuje usluge transporta firme

Opći uvjeti:
SSS - III ili IV stepen, vozačka dozvola B kategorije, poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima.

Posebne vještine:
Dobra organizacija i realizacija radnih zadataka, fleksibilnost i samostalnost u radu, dinamičnost, komunikativnost, uslužnost, sposobnost prilagođavanja radu u grupi.

Sve vaše prijave možete poslati na mejl adresu posao@euroexpress.ba, ili možete doći lično u poslovnicu, Bišće Polje bb, Mostar.

Oglas traje do
15.09.2023.