hercegovački susret

Bogdanoviću pobjeda u ponovnom susretu s Teletovićem

Sport / Flash | 02. 12. 2015. u 10:04 I. M.

U utorak navečer u NBA ligi okršaj su imali Brooklyn Netsi i Phoenix Sunsi. Bio je to prvi susret Hercegovaca Bojana Bogdanovića i Mirze Teletovića otkako je Teletović ljetos napustio New York i otišao u Arizonu.

Netsi su slavili s 94:91, iako su Sunsi vodili s devet razlike na početku zadnje četvrtine. Bogdanović je za 18 minuta na parketu imao sedam koševa i sedam skokova, a Teletović je za 19 minuta postigao 12 koševa (4-9 trice) uz pet skokova.

Brook Lopez je predvodio pobjednika sa 23 koša. Shane Larkin i Wayne Ellington su svaki zabili po 11 koševa, kao i Jarrett Jack koji je osam asistencija. Kod Sunsa najbolji je bio Brandon Knight sa 26 postignuta pogotka, dok je Eric Bledsoe ubacio 17.

Prvu pobjedu nakon 18 poraza u ovoj sezoni i 28 uzastopnih uključujući prošlu sezonu ostvarili su Philadelphia Sixersi. Gori i od njih bili su Lakersi koji su izgubili 91:103 u posljednjoj utakmici Kobea Bryanta u svom rodnom gradu.