hercegovačka liga

Karate klub Zrinjski osvojio 13 medalja u petom kolu

Sport / Flash | 06. 12. 2015. u 20:08 S. M.

U nedjelju je u Mostaru je održano 5. kolo Hercegovačke lige u karateu. Karate klub Zrinjski iz Mostara je nastupio sa 18 boraca, a kući se vratio sa 13 medalja.

Najuspješniji je bio Ivan Rajič koji je u svojoj kategoriji osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju. Drugo mjesto su redom osvojili: Petra Bandić, koja je osvojila dvije srebrne medalje u katama, Dora Rezić, Mia Đinkić, Marija Marojević i Ante Đinkić.

Brončane medalje su kući ponijeli Teo Falak, Ivan Marić, Karlo Džidić, Antonio Marić, Gabriel Dodig, Klara Tomić, Tin Šulenta, Sandi Blažević, Tomislav Doko, Sunčica Rezić i Marko Kraljević.

Na turniru su ekipu vodili treneri Marko Opančar, Antonio Kožulj i Marko Mikulić, a kao suci su nastupili Emil Ćorić i Mateo Maslać.