Kup Prijedora

Neretva potopila konkurenciju

Sport / Flash | 18. 05. 2015. u 08:23 B. I.

Mostarski Judo klub Neretva ovog je vikenda nastupio na 3. Međunarodnom judo turniru “Kup Prijedora” 2015.

U konkurenciji od 27 judo klubova iz Srbije, Hrvatske, Slovenije i BiH. 'Galebovi' sa Neretve su bili sjajni ostvarivši najbolji rezultat u nepunoj godini postojanja, osvojivši 22 medalje, 5 pojedinačnih pehara za najbolje natjecatelje i pehar za ekipno prvo mjesto na cijelom turniru, sa osvojena 52 boda.
Isti broj bodova je imao i JK Boksit Milići, ali presudio je broj osvojenih zlatnih medalja, tako da je JK Neretva imala tri zlatne medalje više. Treće ekipno mjesto zauzeo je JK Randori, istočno Sarajevo. Četvrto mjesto zauzeo je JK Mladost, Kotor Varoš, a peto mjesto osvojili su JK Rade Ličina iz Banja Luke.

“Neretva” je nastupila sa 15 natjecatelja i ukupno je osvojeno 11 zlatnih, 7 srebrenih i 4 brončane medalje.

Pehare za najuspješnije natjecatelje su osvojili:
Samuel Matijević najuspješniji kadet turnira
Vesna Vukoja najuspješnija starija pionirka turnira
Hana Benca najuspješnija juniorka turnira
Sandra Sivrić najuspješnija seniorka turnira
Majo Ćeško najuspješniji veteran turnira

I pored ovog sjajnog uspjeha mostarski džudaši su osvojili pehar za najuspješniji klub turnira.