Pirej

Pardo šokirao Dinamo u zadnjoj minuti

Sport / Flash | 04. 11. 2015. u 21:35 Z.S.

U susretu 4. kola skupine F nogometne Lige prvaka Dinamo je u Pireju izgubio od Olympiacosa 1:2 i ostao bez izgleda za plasman u osminu finala.

Dinamo je vodio na poluvremenu, no domaćin je u nastavku susreta okrenuo rezultat i izborio pobjedu.

Dinamo je poveo u 21. minuti golom Armina Hodžića i do kraja poluvremena održao je vodstvo. Olympiacos je mogao izjednačiti u 53. minuti, no Eduardo je obranio jedanaesterac Kostasu Fortounisu.

Ipak, u 65. minuti je Kolumbijac Pardo izjednačio i to svega minutu nakon što je ušao u igru. Novi problemi za Dinamo nastali su u 79. minuti kada je Josip Pivarić zaradio crveni karton.

Domaćin je igrača više iskoristio u 90. minuti, a pobjednički pogodak ponovo je postigao Pardo.

U idućem kolu, 24. studenog Dinamo putuje u London na noge Arsenalu, dok će Bayern ugostiti grčki sastav.

Prvi krug Lige prvaka Dinamo zatvara 9. prosinca kada će na stadionu Maksimir gostovati Bayern, a u Pireju se sastaju Olympiacos i Arsenal.