rukometna premijer liga

Pobjeda Katarine, porazi Zrinjskog i Lokomotive

Sport / Flash | 08. 11. 2015. u 09:25 S. M.

U utakmici 6. kola Premijer lige za rukometašice Katarina je u Mostaru pobijedila Izviđač Autoherc iz Ljubuškog sa 26:23.

Klaudija Knezović (11) i Maja Knezović (8) predvodile su Katarinu, a Marija Boras (10) gošće.

HŽRK Zrinjski je poražen kod Mire u Prijedoru (24:29) pa i dalje nema pobjede nakon šest kola. Kod Mire je Damjanović imala sedam golova, a kod Zrinjskog su se istaknule Rozić s osam pogodaka, Ivona Knezović sa šest, te Cvitanović s 14 obrana.

Poražene su i rukometašice Lokomotive koje su u svojoj dvorani izgubile od Bihaća 26:27 u vrlo dramatičnoj završnici.

Tri minute prije kraja bilo je neriješeno (26:26), no u zadnjoj minuti Neira Midžić pogodila je za vodstvo gošći, a Edina Demić je u zadnjoj sekundi pokušala donijeti bod, no nije uspjela.

Azra Bašanović sa šest golova predvodila je gošće, a kod domaćih je sjajna Edina Demić postigla 16 od 26 golova svoje ekipe.