Santa Clara

'Vragovi' pobijedili 'kraljeve': United i Real promašili sedam od deset jedanaesteraca

Sport / Flash | 24. 07. 2017. u 06:31 Z.S.

U prijateljskoj utakmici u Santa Clari Manchester United pobijedio je Real Madrid nakon izvođenja jedanaesteraca.

U 90 minuta bilo je 1:1. Manchester United poveo je pogotkom Jessea Lingarda u 46. minuti, nakon što je Anthony Martial sjajno prošao tri igrača Reala i servirao mu loptu za pogodak, a izjednačio je Casemiro u 69. minuti iz jedanaesterca koji je izborio Theo Hernandez.

Uslijedili su jedanaesterci i jedno od najgorih izvođenja istih u povijesti. U prva četiri jedanaesterca nije pao nijedan pogodak. Martial je promašio vrata, dok su vratari obranili udarce Kovačiću, McTominayju i Oscaru.

U konačnici za Manchester United zabili su Mkhitaryan i Blind, a za Real samo Quezada.