Čekaju bolja vremena

Bogdanović se trudi ali su Pistonsi slabi

Protiv Raptorsa je Bojan na parketu proveo 35 minuta i 55 sekundi te pritom upisao 18 poena, pet skokova i pet asistencija. Bolji od Bojana je bio tek Jaedn Ivey s 21 poenom.
Sport / Košarka | 15. 11. 2022. u 10:03 Bljesak.info

Boston i Milwaukee na Istoku te Portland i Denver na Zapadu su momčadi s trenutačno najmanje poraza u ligi. Celticsi i Bucksi imaju po tri, Blazersi i Nuggetsi četiri. S druge strane i dalje su najlošije momčadi Detroita, Lakersa, Houstona.

Pistonsi su trenutačno u takvoj situaciju, da im tek preostaje nada u neka bolja vremena, draft. Trenutačno to izgleda jako loše. Bojan Bogdanović igra standardno, ali teško može nešto sam promijeniti. Protiv Raptorsa je Bojan na parketu proveo 35 minuta i 55 sekundi te pritom upisao 18 poena, pet skokova i pet asistencija. Bolji od Bojana je bio tek Jaedn Ivey s 21 poenom. Dalano Banton je sa svojih 27 poena vodio Raptorse do slavlja 111:115.

Los Angeles Clippersi slavili su u Houstonu, a Ivica Zubac je na terenu bio 26 i pol minuta te je ubacio devet poena uz sedam skokova i jednu asistenciju. Paul George bio je prvo ime Clippersa s 22 poena, osam skokova i pet asista.

Pomalo iznenađujuće djeluje uvjerljiv poraz Bucksa na svom parketu od Atlante 106:121. Domaćinu nije pomogao ni odlični Giannis Antetokounmpo s 27 poena, osam skokova i četiri asistencije, goste su do pobjede vodili De Andre Hunter s 24 i Trae Young s 21 poenom.

Boston Celticsi su slomili otpor Oklahome, završilo je 126:122. U dresu Oklahome odličnu utakmicu je odigrao Aleksej Pokuševski sa 16 poena i 14 skokova. Kod Bostona su se u sedmoj uzastopnoj pobjedi istaknuli Jayson Tatum s 27 poena, 10 skokova i asistencijom te Jaylen Brown koji je imao 26 poena, šest skokova i šest asistencija.