Debakl

Netsi teško stradali, Teletović završio u bolnici

Sport / Košarka | 23. 01. 2015. u 09:30 I. M.

Košarkaši Brooklyna nisu se dobro proveli na gostovanju u Los Angelesu, gdje su ih domaći LA Clippersi svladali sa 123:84, što je najteži poraz Netsa u ovoj NBA sezoni.

Bojan Bogdanović je bio u početnoj petorci Brooklyna na gostovanju kod LA Clippersa, ali je u igri ostao samo 13 minuta i ostao bez učinka u najtežem porazu Netsa ove sezone (84:123). Clippersi su već na poluvremenu vodili sa 70-37 i do kraja utakmice odmarali svoje glavne igrače.

Unatoč tome, Blake Griffin je stigao postići 24 koša, DeAndre Jordan skupiti 14 poena i 12 skokova bez promašaja, a Chris Paul podijeliti čak 17 asistencija. Clippersi su utakmicu završili s 41 asistencijom.

Kod Netsa je Mason Plumlee bio najbolji strijelac sa 16 koševa, a Jerome Jordan je uz 11 poena imao i 11 skokova.

Kapetan BiH košarkaške reprezentacije Mirza Teletović je prevezen u bolnicu zbog problema s disanjem, ali sve je prošlo bez većih posljedica.

"Imao sam malih problema. Međutim, sada je sve u najboljem redu. Hvala svim navijačima za podršku", poručio je Teletović na Twitteru.