Deseta pobjeda

Zvezda i dalje stopostotna u ABA ligi

Sport / Košarka | 21. 11. 2016. u 19:17 Z.D.

Košarkaši Crvene zvezde MTS ostvarili su desetu pobjedu u regionalnoj košarkaškoj ABA ligi, nakon što su večeras na svom parketu pobijedili Karpoš Sokoli 91:70.

Nastupom u prvom poluvremenu Makedonci su iznenadili favoriziranu Crvenu zvezdu te su na odmor otišli s neodlučenim rezultatom 38:38.

Ipak, u nastavku kvaliteta beogradskog euroligaša je prevladala i momčad Dejan Radonjić na kraju je došla do sigurne pobjede 91:70.

Najučinkovitiji u redovima pobjednika bili su Milko Bjelica i Marko Simonović sa po 21 poenom, dok je kod gostiju Dragan Labović ubacio 16 poena.

Zvezda je vodeća momčad ABA lige s deset pobjeda iz isto toliko susreta. Slijede Budućnost (9-1), Cedevita (7-3), Partizan (7-3), Cibona (6-4)... Na začelju je Karpoš s jednom pobjedom i 9 poraza.