Caffe Pavo

Braća Suton iz Mostara osvojili "Grudsko ljeto"

Od samog početka utakmice momčad Caffe Pavo je preuzela inicijativi te su poveli 2:0 pogodcima Blage Gašpara i Ante Ćorluke.
Sport / Nogomet | 17. 07. 2023. u 15:43 Bljesak.info

U velikom finalu ovogodišnjeg izdanja "Grudskog ljeta" momčad Caffe Pavo svladala je Caffe Pink K2 Pizza&Restoran 5:2.

Širokobriježanin Mirko Hrkać je smanjio na 2:1 što je bio rezultat prvog poluvremena.

Početkom drugog poluvremena s nekoliko sjajnih obrana istaknu se vratar Goran Marušić. Dominaciju u tom periodu utakmice momčad Caffe Pink K2 Pizza&Restoran nije iskoristila te su kažnjeni s dva pogotka u svoji mreži preko Luke Sutona i Zvone Ćavara. Nakon 4:1 nije bilo povratka za momčad Caffe Pink K2 Pizza&Restoran, a tek su uspjeli smanjiti na 4:2 drugim pogotkom Mirka Hrkaća.

Pobjedu za konačan rezultat 5:2 potvrdio je najbolji igrač turnira Blago Gašpar.

Za odlične obrane tijekom cijelog turnira Goran Marušić je proglašen najboljim vratarom turnira, dok je Ante Ćorluka najbolji strijelac.