Borac stigao Široki

Burno u Trebinju: Sudac nije vidio penal za domaće, isključio im igrača i trenera

U posljednjoj utakmici 18. kola Premijer lige banjalučki Borac slavio je s 1:0 na gostovanju kod Leotara u Trebinju.
Sport / Nogomet | 14. 11. 2022. u 14:50 M.V. | Bljesak.info

Borac je 18. kolo Premijer lige zatvorio pobjedom 1:0 kod Leotara u Trebinju. Pogodak za pobjedu Borca pogodio je Milan Spremo u 64. minuti.

Ipak, u centru pažnje, kao i obično kada igra Borac, bio je sudac. Draganu Kesiću iz Gradiške domaći su zamjerili jer u 50. minuti nisu dosudili, po njima očiti, jedanaesterac jer je upravo Spremo navodno igrao rukom u svom šesnaestercu.

Još su više pobjesnili kada je nakon pogotka isključio igrača Leotara Dejana Uzelca, a malo zatim i trenera Marka Maksimovića.

Ovom pobjedom Borac se bodovno izjednačio sa Širokim Brijegom, a u zadnjem kolu jeseni gostuje kod vodećeg Zrinjskog, ovog vikenda.