Pij, Dominik, pij, na tebe je red...

Szoboszlai srušio snove Crnogorcima pa s navijačima pio – rakiju!

Dominik Szoboszlai kreirao je preokret svoje Mađarske protiv Crne Gore u posljednjem kolu kvalifikacija za Euro.
Sport / Nogomet | 20. 11. 2023. u 00:45 Bljesak.info/Hina

Mađarska se kao prva u skupini G plasirala na Euro 2024. godine, u posljednjem kolu pobijedili su Crnu Goru 3:1 na domaćem terenu i potvrdili odlazak na europsku kontinentalnu scenu.

Crnogorci su poveli 0:1 golom Rubežića u 36. minuti na Puškaš Areni pred više od 50 tisuća gledatelja, ali Dominik Szoboszlai je u samo dvije minute preokrenuo utakmicu.

Najbolji mađarski nogometaš poentirao je u 66. minuti za 1:1, a nakon samo dvije minute, stajalo je 2:1 na semaforu. Nagy je postigao pogodak u 93. minuti susreta za potvrdu pobjede i plasman na Euro.

Nakon utakmice Szoboszlai je otišao proslaviti odlazak na Euro među navijače, veseli Mađari odmah su ga ponudili palinkom (mađarskom rakijom), a Szoboszlai nije puno mislio, već je u slast dobro potegnuo iz bočice.