Premier League

Fulham uvjerljiv protiv Tottenhama

Uvjerljiv su subotnji nastup imali nogometaši Fulhama koji su pred svojim navijačima, u dvoboju 29. kola engleske Premier lige, pobijedili Tottenham s 3-0.
Sport / Nogomet | 16. 03. 2024. u 23:30 Bljesak.info

Igrač utakmice bio je Brazilac Rodrigo Muniz koji je postigao dva pogotka, a ujedno je njegov prvi u 42. minuti usmjerio susret na domaću stranu.

U nastavku susreta prvo je Lukić u 49. povećao na 2-0 da bi Muniz u 61. minuti još jednom matirao gostujućeg vratara Vicarija za 3-0.

Inače, za Sašu Lukića je to bio prvi pogodak u karijeri za Fulham, a postigao ga je u svom 34. nastupu.

Fulham je pobijedio treći put u posljednja četiri ligaška susreta, ali je ostao na 12. mjestu ljestvice. Tottenham je ostao na petoj poziciji.

Vrlo važnu pobjedu ostvarili su nogometaši Burnleyja, na domaćem terenu su svladali Brentford 2-1.

S ova tri boda Burnley se odvojio od posljednjeg na ljestvici Sheffield Uniteda, ali je još dug put do prvoligaškog spasa.

Luton i Nottingham Forest su odigrali 1-1, s tim da su gosti bili bliže pobjedi.

Obje su momčadi i dalje u opasnoj zoni, Nottingham Forest je 17., a Luton na 18. mjestu.