Gabela

Gradina i Zrinjski u finalu turnira

Gradina će sutra imati priliku protiv Zrinjskog zaigrati za naslov pobjednika 31. memorijala Andrije Ankovića.
Sport / Nogomet | 12. 02. 2021. u 17:16 Bljesak.info

Nakon što je u prvoj utakmici mostarski tim s 2:0 svladao branitelja naslova na turniru nikšićku Sutjesku, u drugom polufinalu momčad iz Srebrenika je lakše od očekivanog nadigrala domaći GOŠK s 2:0.

Gradina će sasvim zasluženo sutra igrati u finalnoj utakmici pošto je danas bila bolji takmac od Gabeljana.

Bolje prvo poluvrijeme Gradina je okrunila konačnom pobjedom, a stvari su već u tom razdoblju igre riješili Mirza Husić u 31. minuti, te tri minute poslije Almir Omerović koji je povisio, na ispostavit će se, konačnih 2:0 za tim iz Srebrenika.

GOŠK je u 2. poluvremenu zaigrao nešto bolji nogomet, no nedovoljno da se ugrozi mreža Ramića i potom Delalića te će sutra Gradina sutra imati priliku protiv Zrinjskog zaigrati za naslov pobjednika 31. memorijala Andrije Ankovića.