HNL

Jasmin Mešanović spasio Osijek protiv Dinama

Sport / Nogomet | 22. 02. 2015. u 19:51 S. M.

U susretu 22. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Dinama igrali 1:1.

Dinamo je poveo u 26. minuti pogotkom Domagoj Pavičića nakon dodavanja Juniora Fernandesa, a Osječani su izjednačili četiri minute prije kraja pogotkom bivšeg igrača zeničkog Čelika Jasmina Mešanovića iz gužve.

Dinamu je to tek peti puta ove sezone u HNL-u da nije pobijedio, dok su Osječani u grčevitoj borbi za ostanak preskočili Istru 1961 na osmom mjestu ljestvice.

U Splitu su nogometaši RNK Splita i Rijeke igrali također 1:1.

Po izuzetno teškom i vodom natopljenom terenu Split i Rijeka su odigrali zanimljivu utakmicu bez pobjednika. U 26. minuti napadač Rijeke Bekim Balaj je promašio kazneni udarac, a samo minutu kasnije Split je poveo pogotkom Marija Kvesića.

U 56. minuti Albanac Balaj se iskupio za promašeni penal pogotkom glavom za izjednačenje nakon ubačaja Ivana Tomečaka.