Favoriti prošli dalje

Manchester United i Newcastle u polufinalu Liga kupa

Nogometaši Manchester Uniteda i Newcastle Uniteda plasirali su se bez primljenog gola u polufinale engleskog Liga kupa (Carabao Cup).
Sport / Nogomet | 11. 01. 2023. u 00:05 Bljesak.info

"Crveni vragovi" u četvrtfinalu su na svom Old Traffordu svladali trećeligaša Charlton Athletic s 3-0 (1-0), dok su "Svrake" također kao domaćini nadigrale Leicester City s 2-0 (0-0).

Prvi gol za Manchester United postigao je Antony u 21. minuti, a pobjedu je potvrdio Marcus Rashford s dva gola u završnici, u 90. i četvrtoj minuti nadoknade.

Newcastle je do pobjede stigao pogocima u drugom poluvremenu koje su postigli Burn u 60. i Joelinton u 72. minuti, javlja Hina.

U preostala dva četvrtfinala u srijedu će igrati Nottingham Forest - Wolverhampton Wanderers i Southampton - Manchester City.