melbourne

Modrić zaigrao jedno poluvrijeme, Pjanić pogodio s bijele točke

Sport / Nogomet | 18. 07. 2015. u 13:13 S. M.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je u subotu u Melbourneu prvih 45 minuta u prijateljskoj utakmici protiv Rome, u kojoj je Real Madrid poražen sa 6:7 na jedanaesterce , nakon što je u 90 minuta dvoboja nije bilo pogodaka.

Za Luku Modrića to je bila prva službena utakmica nakon tromjesečnog izbivanja s terena zbog ozljede koljena. Modrić je ozlijedio desno koljeno 18. travnja u prvenstvenoj utakmici protiv Malage. U utorak je prvi put trenirao punim intenzitetom s ostalim suigračima na pripremama u Melbourneu, a u subotu odigrao i prve minute.

Prvi penal za Romu pogodio je Miralem Pjanić, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena.

Osim njega, za rimski klub su pogađali Ljajić, Destro, Florenzi, Iturbe, Peredes i Keita, dok je ključni jedanaesterac sa druge strane promašio Vasquez.

Real Madrid vs AS Roma 6-7 Full Penalties... by lubomir-mitev