Odigrao prve minute

Odlučio da ne želi igrati za Hrvatsku pa debitirao za Kanadu

Sigur je prije dvadesetak dana, podsjetimo, donio odluku o promjeni sportskog državljanstva, odnosno da u budućnosti želi igrati za Kanadu, a ne za Hrvatsku.
Sport / Nogomet | 11. 09. 2024. u 11:49 Bljesak.info

Niko Sigur debitirao je za kanadsku nogometnu reprezentaciju! Talentirani igrač Hajduka dobio je priliku s klupe u prijateljskom ogledu Kanade i Meksika, koji je završio bez pobjednika (0:0).

U igru je ušao u 77. minuti dvoboja, zamijenio je Alija Ahmeda u središnjem redu, a nakon deset minuta na terenu zaradio je i žuti karton. Nakon utakmice dao je kratku izjavu za kanadski nogometni Savez.

To se pokazalo kao dobra odluka za njega, vrlo brzo mu je stigao poziv izbornika Jesseja Marscha, a sada i debi za kanadsku izabranu vrstu, prenosi Gol.hr

Nažalost, Hrvatska je izgubila polivalentnog igrača koji može pokriti više pozicija, a i pred njim je blistava budućnost.