Ukrajinci ih pomeli

Partizan u dvije utakmice primio devet golova i ispao iz Lige prvaka

U uzvratnom susretu 2. pretkola nogometaši Partizana upisali su novi poraz od kijevskog Dinama (0:3), tako da su s konačnih 2:9 ispali iz Lige prvaka.
Sport / Nogomet | 31. 07. 2024. u 23:30 Bljesak.info

Ukrajinci su poveli pogotkom Yarmolenka u 17. minuti, prednost su udvostručili preko Vanata s bijele točke u 68. minuti, a u sudačkoj nadoknadi susreta Karavaev je postavio konačan rezultat.

Da stvar bude gora za beogradsku momčad, u više od 90 minuta igre ostali su bez udarca u okvir vrata i tako još jednom razbjesnili srpsku sportsku javnost, a ovo su samo neki od naslova tamošnjih medija:

"Partizane, srami se! Nije sporna eliminacija, ali primiti devet golova...", stoji u naslovu Kurira.

"Blijedi Partizan poražen u revanšu, Dinamo stao na 3:0, jauci igrača gostiju odjekivali Humskom", piše Nova.rs.

"Nova katastrofa Partizana: Dinamo i u Beogradu s pola snage isprašio crno-bijele", piše Telegraf.

Kurir pak piše o bizarnoj izjavi Nenada Marinkovića, bivšeg napadača Partizana, koji je nakon utakmice izjavio da su "časno izgubili":

"Časno smo poraženi. Možda je rezultat bio malo previsok", zaključio je Marinković, prenosi Gol.hr.

Inače, pored Dinama iz Kijeva u srijedu su u kvalifikacijama za Ligu prvaka kolo dalje prošli i: Bodo/Glimt (Nor), Midtjyland (Den), FCSB (Rou), Jagiellonia (Pol), Dinamo Minsk (Blr) i PAOK (Gre) koji je eliminirao Borac iz Banja Luke.