Zrinjski - Borac 5:0

Plemići lako protiv Borca

Sport / Nogomet | 21. 09. 2016. u 16:26 S.K.

Iako s kombiniranim sastavom, Zrinjski se u šesnaestini finala Kupa BiH lako obračunao sa Borcem.

Plemići su osminu finala izborili s uvjerljivih 5:0.

Vasilj - Čolić, Radeljić, Katanec, Lučić - Pehar, Žeravica - Filipović, Bilbija, Stojanović - Mrkaić bila su imena u startnoj postavi trenera Vinka Marinovića, a priliku su između ostalih dobila i dva debitanta - Jasmin Bogdanović te Toni Jović koji je u Mostar ovog ljeta stigao upravo iz Banja Luke.

Gosti su se usprkos terenskoj inicijativi Plemića dobro držali prvih pola sata, ali onda su se za svega osam minuta potpuno raspali.

Borac je u 35. minuti iz lijepog slobodnjaka načeo Nemanja Bilbija, a samo šest minuta kasnije Plemićima je nakon lijepe akcije 2:0 donio Danijel Stojanović. U 43. minuti 3:0 postavio je drugim pogotkom na susretu Bilbija.

Već je nakon prvih 45 minuta bilo gotovo, no u 63. minuti zabio je i Momčilo Mrkajić kojemu je to bio prvi pogodak u dresu s lentom, a u 83. pukla je 'petarda' - posljednji gol na susretu bio je djelo Miloša Filipovića.