city roma

Sterling debitirao ekspresnim pogotkom, Pjanić postigao eurogol

Sport / Nogomet | 21. 07. 2015. u 13:55 S. M.

U pripremnom susretu igranom u Melbourneu pred 41,134 gledatelja, nogometaši Manchester Cityja pobijedili su Romu 5:4 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što je utakmica završila 2:2.

City je poveo već u trećoj minuti golom Raheema Sterlinga, koji je ovoga ljeta stigao među 'Građane' iz Liverpoola za 55 milijuna eura. Sterling je u prvom nastupu u dresu Cityja zabio pogodak za svega 137 sekundi.

Izjednačio je Miralem Pjanić u osmoj minuti, a engleski sastav je stigao do novog vodstva u 51. minuti, a pogodak je postigao 18-godišnji Nigerijac Kelechi Iheanacho. U samoj završnici utakmice izjednačio je Adem Ljajić.

AS Roma vs Manchester City 2-2 (AET 4-5) All... by Pewdiepie2011

Prilikom izvođenje jedanaesteraca kod Rome su promašili Seydou Doumbia i Seydou Keita, a kod Cityja Aleksandar Kolarov.