Prijateljska utakmica

Zrinjski i Budućnost remizirali u Mostaru

Dvoboj između Zrinjskog i drugoplasirane momčadi crnogorskog prvenstva odigran je pred oko 300 gledatelja, a pobjednika na kraju nije bilo, pošto je nakon 90 minuta igre na semaforu bilo 1:1.
Sport / Nogomet | 13. 10. 2018. u 16:38 Bljesak.info

Nogometaši Zrinjskog reprezentativnu pauzu su iskoristili za odigravanje prijateljske utakmice protiv Budućnosti.

Oba pogotka su viđena već u prvom poluvremenu. Do prednosti prvi su došli gosti iz Podgorice, točnije u 36. minuti, kada je mrežu Zrinjskog zatresao Raičević, no do odlaska na odmor uslijedilo je izjednačenje.

Gol za 1:1, ujedno i posljednji na utakmici, postigao je Filipović.