Utakmica u Sloveniji

Zrinjski srušio slovenski Bravo i prošao dalje!

Konačnih 3:1 postavio je Mlinar, koji je u 80. minuti susreta spektakularno zabio iz slobodnog udarca.
Sport / Nogomet | 01. 08. 2024. u 18:39 Bljesak.info

Maestralnu utakmicu odigrali su nogometaši Zrinjskog u srijedu u Sloveniji protiv ekipe Bravo.

Uzvratni susret drugog pretkola Konferencijske lige igrao se u teškim vremenskim uvjetima.

Teren je, zbog velike oluje, bio natopljen vodom, što je otežavalo samu igru.

Zrinjski je do vodstva došao u  16. minuti susreta preko Mulahusejnovića, da bi domaćini izjednačili preko Tučića u 21. minuti susreta.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:1.

Zrinjski u drugom poluvremenu ubacuje u veću brzinu i dolazi do vodstva 2:1 u 67. minuti susreta preko Jakovljevića.

Podsjećamo, u utorak je svoju europsku avanturu okončalo Sarajevo porazom od Spartaka u Trnavi 3:0, dok je Borac ispao iz Lige prvaka od PAOK-a s ukupnih 4:2 i natjecanje nastavlja u Europskoj ligi.

Još ranije je iz Europe ispao mostarski Velež, kojeg je u prvom pretkolu eliminirao andorski Inter Escaldes.