zadnje kolo

Zrinjski uvjerljiv u Travniku, na pauzu s drugog mjesta

Sport / Nogomet | 05. 12. 2015. u 13:06 I. M.

Nogometaši Zrinjskog ostvarili su treću uzastopnu pobjedu s kojom će na zimski odmor otići s drugog mjesta i s 39 bodova.

Plemići su u Travniku s 4:1 porazili domaću ekipu, potvrdivši sjajnu formu nakon reprezentativne pauze. Naime, Zrinjski je u posljednja tri kola ostvario tri pobjede uz gol razliku 12:1.

Gosti su već nakon 16 minuta vodili s 2:0 kada su pogađali Jasmin Mešanović i Goran Zakarić, a u 41. Zakarić je doveo Zrinjski u nedostižnih 3:0.

Razigrani Zrinjski došao je u 60. minuti do novog gola, a Travnikovu mrežu pogodio je bivši igrač domaće ekipe Neven Laštro. Travnik je smanjio par minuta kasnije preko Nuhića.

Prvenstvo se nastavlja na proljeće u koje će kao vodeća momčad ući tuzlanska Sloboda, s bodom više od Zrinjskog.