Međimurje Open

Dva odličja za karate klub Zrinjski

Karate klub Zrinjski Mostar je nastupio sa 3 natjecateljice i osvojio 2 odličja.
Sport / Ostali sportovi | 14. 09. 2020. u 14:30 Bljesak.info

U subotu 5. rujna 2020. godine u Međimurju je održan karate turnir Međimurje open koji je bio kontrolni turnir hrvatske karate reprezentacije. Na turniru je nastupilo preko 550 natjecatelja.

Zlatno odličje u kategoriji Juniorke -48 kg osvojila je Dora Rezić, a u kategoriji djevojčice 2007 godište -54 kg Petra Bandić osvojila srebrno odličje. Marija Mandić je nakon 3 borbe izgubila u borbi za treće mjesto i tako ostala korak do postolja.

Odlična organizacija turnira i poštivanje svih epidemioloških mjera od mjerenja temperature , dezinfekcije na ulasku i maksimalna zaštita svih pokazalo je da se uz mjere predostrožnosti i turniri ovakve veličine mogu održavati sigurno.

Želimo napomenuti da se u Karate klubu Zrinjski Mostar vrši upis novih članova u školu karatea. Mogu se upisati sva djeca , ponedjeljkom i četvrkom od 18:30-20:30 u dvorani ekonomske/ elektro škole u Mostaru. Sve inf na broj tel. 063 332 055, priopćeno je iz KK Zrinjski Mostar.