Pobjeda protiv Hrvatske

Brončana medalja za BiH na Europskom prvenstvu u sjedećoj odbojci

Ekipa BiH je zaključila maksimalnu pobjedu u borbi za broncu sa domaćom reprezentacijom Hrvatske.
Sport / Ostali sportovi | 11. 11. 2017. u 13:28 Bljesak.info

Nakon jučerašnjeg poraza od Rusije u polufinalu, koji je iznenadio sve, odbojkaški BiH su u borbi za treće mjesto pokazali da su jučer jednostavno imali nešto lošiji dan, ali i da su Rusi nadmašili svoje realne mogućnosti.

Prvi set je reprezentacija BiH rezultatom 25:21 riješila u svoju korist i tako povela s 1:0.

Dobar otpor domaćina u prvom splasnuo je u drugom setu, pa su izabranici Mirze Hrustemovića nakon pobjede 25:16 poveli s 2:0.

Na samom početku drugog seta odbojaši Hrvatske uspjevali su parirati reprezentaciji prvaka Europe, koji će danas predati titulu Rusiji ili Ukrajini.

Ipak, ekipa iz BiH ubrzo je stvorila četiri poena prednosti koju je održavao sve do samog finiša trećeg seta i na kraju sa 25:18 zaključili maksimalnu pobjedu u borbi za broncu sa domaćom reprezentacijom, javlja Faktor.