Kaštela

Herceg drugi vikend za redom nosi trofej najbolje ekipe

Judo klub Herceg iz Mostara na turniru je sudjelovao sa samo 6 natjecatelja a uspio se probiti u top 5 ekipa turnira i osvojiti pehar, drugi vikend za redom. Ovog vikenda Herceg je zauzeo četvrto mjesto u ukupnom poretku.
Sport / Ostali sportovi | 24. 09. 2024. u 09:05 Bljesak.info

21.9. u Kaštelima održan je međunarodni judo turnir u organizaciji judo kluba Kaštela. Turnir je bio namijenjen za nešto starije uzraste a okupio je malo manje od 250 natjecatelja iz 34 kluba iz Hrvatske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Nizozemske i Ukrajine.

Zlatne medalje: Ivano Čarapina, Sara Planinić i Ivana Buntić dva zlata (U18 i seniorke)

Srebra: Marko Čerkuč, Petra Čuljak i Ivan Milićević

Bronce: Petra Čuljak dvije bronce (U16 i U18)

Već idućeg vikenda Herceg sudjeluje na državnom prvenstvu za seniore do 23 godine na kojemu brani titulu najbolje ekipe od prošle godine.