Loša partija Delfina

Neočekivan poraz srpskih vaterpolista: Postigli samo 3 gola

Vaterpolisti Australije svladali su Srbiju rezultatom 8:3 i tako im nanijeli prije svega neočekivan poraz.
Sport / Ostali sportovi | 30. 07. 2024. u 12:25 Bljesak.info

Veliko iznenađenje dogodilo se na vaterpolskom turniru Olimpijskih igara u Parizu.

Vaterpolisti Australije svladali su Srbiju rezultatom 8:3 i tako im nanijeli prije svega neočekivan poraz, ali činjenica kako je Srbija izgledala donosi im veliki razlog za zabrinutost.

Delfini su u utakmici bili prvu četvrtinu. Nisu postigli pogodak, ali obrana je dobro radila, pa se u drugu četvrtinu otišlo s rezultatom 1:0, prenosi Gol.hr

No onda se dogodio potop, Australci su u drugoj četvrtini zabili pet pogodaka u nizu, a Srbija je svoj prvi postigla malo pred odmor, na koji se otišlo sa 6:1.

Nisu stali Australci, nego su treću još jednom dobili s 1:0, za nevjerojatnih 7:1.

Srbija je dobila posljednju četvrtinu rezultatom 1:2, ali to im je bilo dovoljno tek za smanjenje rezultata na konačnih 8:3.

Kriza Srbije vidjela se već u prvom kolu, kad su sa samo jednim pogotkom prednosti svladali Japance, a ovaj poraz u pitanje im dovodi i prolazak skupine.

Do kraja grupnog natjecanja preostaju im susreti protiv Njemačke, Francuske i Mađarske, a možda im jedna pobjeda neće biti dovoljna.