Nove medalje

Odličan nastup Karate klub Bjelopoljac u Ilijašu

Zlato je osvojio Kevro Dinn koji je u konačnici osvojio i pehar kao najuspješniji takmičar u kategorijama šampioni, kate 11+ godina.
Sport / Ostali sportovi | 13. 05. 2024. u 00:42 Bljesak.info

U subotu je u Ilijašu održan 24 po redu Karate turnir na kojem je nastupilo 600 takmičara iz 46 klubova. Nastupio je i Karate klub Bjelopoljac sa svojih 7 takmičara te u konačnici osvojio 6 medalja, od kojih dvije zlatne, dva srebra te dvije bronce.

Zlato je osvojio Kevro Dinn koji je u  konačnici osvojio i pehar kao najuspješniji takmičar u kategorijama šampioni, kate 11+ godina.

Zlato je osvojila i Begić Lajla koja je bila odlična u katama djevojčice 11+ godina šampioni. Pored nje Iman Macić je bla srebrna ovaj put. Brončani su bili Mušić Lejla i Kurtović Amar

Ispred kluba su se zahvalili sponzoru firmi ZASA D.O.O i direktoru Almiru Zlomužici na kontinuiranoj podršci u svim aktivnostima.