Blizu preokreta

Rukometašice poražene od Grčke

Kod reprezentacije BiH Kolašinac je postigla sedam golova, Isić šest, dok je Anica Gudelj upisala 13 obrana.
Sport / Rukomet | 28. 02. 2024. u 23:41 Bljesak.info

Ženska rukometna reprezentacija BiH je upisala i treći poraz u ciklusu kvalifikacija za Europsko prvenstvo ove godine. Za razliku od prethodna dva susreta, protiv Rumunjske i Hrvatske, ovaj put je ipak to bila neka druga priča, ali je opet na kraju Grčka bila bolja 24:22 u Cazinu. Grčka je vodila 6:3, 12:8 na poluvremenu, dok je u nastavku utakmice ipak to bila nešto drugačija slika na terenu.

Grčka je povela 21:14, što je u tom trenutku bila velika prednost. Uz pomoć raspoložene Anice Gudelj na golu, reprezentacija BiH je uspijevala skoro anulirati svoj zaostatak. Nakon gola Kolašinac, BiH je došla na gol zaostatka, ali nije uspjela napraviti preokret.

Kod reprezentacije BiH Kolašinac je postigla sedam golova, Isić šest, dok je Anica Gudelj upisala 13 obrana. Obranu manje na golu Grčke imala je Kepesidou, Chatziparasidou je najefikasnija s osam golova. Ove dvije reprezentacije se ponovo sastaju u nedjelju.