Treća uzastopna pobjeda

Zrinjski uvjerljiv u borbi za opstanak protiv izravnog konkurenta

Sport / Rukomet | 21. 02. 2015. u 20:29 D.L.

Rukometaši Zrinjskog u 16. kolu Premier lige BiH slavili su uvjerljivu pobjedu protiv Krivaje iz Zavidovića rezultatom 38:28.

'Plemići' su tako ostvarili treću uzastopnu pobjedu u nastavku prvenstva, a još je važnije i to da im je upravo Krivaja jedan od izravnih konkurenata za opstanak u ligi. Zrinjski sada Krivaji bježi tri boda te je trenutno na posljednjem mjestu koje osigurava opstanak u društvu najboljih.

Mostarci ne znaju za poraz u nastavku prvenstva, a tomu su prethodile pobjede protiv visočke Bosne u Mostaru te iznenađujuće pobjede protiv sarajevske joj imenjakinje na gostovanju.

Važna pobjeda je ostvarena te bi prema sadašnjim kalkulacijama Zrinjski do kraja prvenstva trebao pobijediti skoro sve domaće utakmice te u gostima fenjeraša Lokomotivu.

Delić sa deset i Buntić sa šest pogodaka predvodili su domaćine do pobjede, dok je kod gostiju najraspoloženiji bio Cickušić sa osam pogodaka.