Nisu zadovoljni

Britanci kritizirali Gvardiola

Marko Tolić je za domaćine igrao do 78. minute, a u istoj minuti je za Manchester City izašao Joško Gvardiol. Mateo Kovačić ovaj put nije ulazio u igru.
Sport / Nogomet | 02. 10. 2024. u 08:45 Bljesak.info

Manchester City je u drugom kolu Lige prvaka stigao do prve pobjede. Na gostovanju u Bratislavi su s uvjerljivih 4:0 svladali domaći Slovan.

Manchester Evening News su Gvardiolu za nastup protiv Slovana dodijelili ocjenu sedam, prenose Sportske novosti

"Siguran u zraku, pomogao je svojoj momčadi u obrani te se lakoćom pridruživao napadima", napisali su.

Eurosport je Gvardiolu također dodijelio sedmicu, ali bez detaljnijeg opisa.

Ipak, britanski portal OneFootball nije bio toliko zadovoljan nastupom hrvatskog reprezentativca.

Za Gvardiola su napisali kako je "bio dobar s loptom, ali je Slovan po njegovoj izgubljenoj lopti stvarao probleme po lijevoj strani". Nakon toga su naveli da ostavlja previše prostora u obrani.