Čudo od djeteta

VIDEO I Endrick ruši rekorde: Stao uz bok legendarnom Peleu

Činilo se da će utakmica završiti 2:2, ali onda se ukazao mladi Endrick i postigao svoj treći pogodak za Brazil u tek svojem trećem nastupu za odabranu vrstu.
Sport / Nogomet | 09. 06. 2024. u 14:25 Bljesak.info

Brazil i Meksiko odigrali su prijateljsku utakmicu u Teksasu u pripremama za Copu Americu, njezino 48. izdanje.

Uzbudljiva utakmica završena je rezultatom 3:2 za Brazil, a odlučujući pogodak zabio je mladi Endrick u 96. minuti utakmice.

Karioke su golovima Andreasa Pereire u 5. i Gabriela Martinellija u 54. vodili s 2:0, no Meksiko se uspio vratiti preko Quinonesa u 73., a gol za 2:2 zabio je Guillermo Martinez duboko u sudačkoj nadoknadi.

Tako je Endrick postao drugi najmlađi igrač koji je postigao tri pogotka za Brazil, ispred njega je, naravno, legendarni Pele.

Čudo od djeteta seli na Santiago Bernabeu već ovog ljeta, čeka ga paklena konkurencija u vrhu napada, ali većina vjeruje da će Endrick imati minutažu u Kraljevskom klubu.