Sudario se s golmanom

EURO 2024: Mađarski napadač bi mogao na operaciju, slomio nekoliko kostiju lica

Nekoliko kostiju na licu Barnabasa Varge slomljeno je u sudaru tijekom utakmice, a zadobio je i potres mozga. Napadač Ferencvarosa će najvjerojatnije biti podvrgnut operaciji.
Sport / Nogomet | 24. 06. 2024. u 14:50 Anadolija

/ Trenutak kada je Varga stradao

Mađarski napadač Barnabas Varga mogao bi biti podvrgnut operaciji nakon što je slomio nekoliko kostiju lica tijekom utakmice grupne faze na Europskom prvenstvu u nedjelju protiv Škotske, priopćio je Nogometni savez Mađarske.

"Nekoliko kostiju na licu Barnabasa Varge slomljeno je u sudaru tijekom utakmice, a zadobio je i potres mozga. Napadač Ferencvarosa će najvjerojatnije biti podvrgnut operaciji. Noć je proveo u bolnici u Stuttgartu. Cijeli tim navija za njega", navodi se u priopćenju FS Mađarske.

Utakmica grupe ''A'' Mađarske - Škotske bila je prekinuta desetak minuta nakon što se Varga sudario sa škotskim golmanom Angusom Gunnom sredinom drugog poluvremena.

Na nosilima je iznesen sa terena i kolima hitne pomoći prebačen u bolnicu.

Ovaj 29-godišnji napadač postigao je sedam golova u 13 utakmica za mađarsku reprezentaciju.

Inače Mađarska je savladala Škotsku rezultatom 1:0 i tako zadržale šanse za plasman u osminu finala EURO 2024.