Premiership

VIDEO | Liverpool bolji od Brentforda; Chelsea pregazio Wolverhampton

U zadnjoj utakmici 2. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je svladao Brentford sa 2-0 (1-0).
Sport / Nogomet | 25. 08. 2024. u 22:20 Bljesak.info

Strijelci za Rese bili su Diaz (13) i Salah (70).

Liverpool se ovom pobjedom pridružio Manchester Cityju, Arsenalu i Brightonu na vrhu ljestvice sa po maksimalnih šest bodova. Brentford je 12. s tri boda.

Ranije su nogometaši Chelseaja ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu svladavši kao gosti Wolverhampton Wanderers sa 6-2 (2-2).

U prvom poluvremenu Chelsea je dva puta dolazio u vodstvo golovima Jacksona (3) i Palmera (45), no domaći su uspijevali poravnati preko Matheusa Cunhe (28) i Stranda Larsena (45+6).

U drugom poluvremenu je Madueke (49, 58, 63) s tri gola odveo Chelsea do nedostižnih 5-2 da bi Joao Felix (80) postavio konačni rezultat.

U drugom susretu igranom u isto vrijeme Bournemouth i Newcastle United su podijelili bodove odigravši 1-1. Tavernier (37) je doveo domaće u prednost, a izjednačio je Gordon (77).

Na vrhu su Manchester City, Arsenal i Brighton sa po maksimalnih šest bodova.