GNK Dinamo uvjerljiv

Marko Pjaca zabio pogodak za Dinamo u povratničkom nastupu

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 2:0, prvo je zabio Sandro Kulenović u 37. minuti, a u prvoj minuti sudačke nadoknade na listu strijelaca se upisao i povratnik Marko Pjaca.
Sport / Nogomet | 24. 07. 2024. u 00:05 Bljesak.info

Dinamo je svladao Vardar rezultatom 3:0 u prijateljskom susretu koji je pred navijačima odigran na Maksimiru.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 2:0, prvo je zabio Sandro Kulenović u 37. minuti, a u prvoj minuti sudačke nadoknade na listu strijelaca se upisao i Marko Pjaca.

U 85. minuti susreta Raul Torrente, koji je nedavno stigao na Maksimir iz Španjolske, zabio je pogodak i postavio konačan rezultat utakmice.

Pjaca i Torrente poentirali su udarcima glavom.

Ovo je za povratnika Marka Pjacu bila posebna utakmica iz više razloga. Naime, 20. srpnja 2016. godine je zabio posljednji pogodak za Dinamo baš protiv Vardara, a osam godina kasnije opet je zabio pogodak istoj momčadi.