europsko U17 prvenstvo

Njemačka prejaka: Kadeti bez četvrtfinala

Sport / Nogomet | 08. 05. 2016. u 18:01 S. M.

Kadetska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od favorizirane Njemačke sa 3:1 (1:1) u 2. kolu Europskog prvenstva za igrače do 17 godina u Azerbajdžanu.

Izabranici Sakiba Malkočevića poveli su već u 2. minuti autogolom Baacka, izjednačio je Akkaynak u 17. minuti iz jedanaestercima, a pobjedu mladim nogometašima Njemačke u drugom poluvremenu donio je Otto golovima u 66. i 72. minuti.

Reprezentacija BiH cijelo drugo poluvrijeme imala je igrača manje, nakon što je u 40. minuti isključen Sadiku zbog drugog žutog kartona.

Treći susret bh. kadeta na prvenstvu protiv vršnjaka Ukrajine, koji se igra 11. svibnja, neće imati rezultatski značaj jer su izgubili sve šanse da se bore za nastup u četvrtfinalu.