Serie A

VIDEO | Poraz Atalante, Pašalić zapucao penal u sudačkoj nadoknadi

Mario Pašalić nije uspio iskoristiti kazneni udarac za Atalantu u šestoj minuti sudačke nadoknade na gostovanju protiv Torina pa je domaći sastav uspio sačuvati pobjedu od 2-1.
Sport / Nogomet | 25. 08. 2024. u 22:45 Bljesak.info

Retegui je u 26. minuti doveo Atalantu u prednost, samo pet minuta potom Ilić je poravnao, da bi Che Adams u 50. minuti doveo domaće u prednost.

Duboko u sudačkoj nadoknadi gosti su dobili priliku osvojiti bod iz kaznenog udarca, ali vratar Torina Milinković-Savić obranio je udarac Pašalića.

Istovremeno su Fiorentina i Venezia igrale 0-0.

Momčad Napolija bila je uvjerljiva protiv Bologne, slavili su s glatkih 3-0.

Stadion Diego Armando Maradona u Napulju razveselili su Di Lorenzo, Kvaratškelija i Simeone.

Napoli je poveo golom Di Lorenza (45+2) na samom kraju prvog poluvremena nakon lucidnog dodavanja Kvarachelije, da bi upravo Gruzijac u 75. minuti uz dosta sreće povisio na 2-0 jer je njegov udarac završio u mreži nakon što je pogodio blok gostujućeg igrača.

Konačnih 3-0 postavio je Simeone (90+4) duboko u sudačkoj nadoknadi.

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić, branič Bologne, morao je zbog ozljede bedrenog mišića lijeve noge biti zamijenjen već u 19. minuti.

Roma je na svom travnjaku pretrpjela 1-2 poraz protiv Empolija.

Gyasi (45) je u zadnjoj minuti prvog poluvremena doveo Empoli u prednost, Colombo (61-11m) je iz kaznenog udarca povisio na 2-0 dok je Šomurodov (80) uspio tek ublažiti poraz Rome.