Drama na Koševu

Posušje odnijelo bod s Koševa: Dva gola i crveni karton u sudačkoj nadoknadi!

HŠK Posušje uspjelo je prekinuti stopostotni niz Sarajeva uzevši mu jedan bod na Koševu.
Sport / Nogomet | 14. 09. 2024. u 22:50 M.V. | Bljesak.info

Sarajevo i Posušje odigrali su fantastičnu utakmicu na Koševu, pogotovo pred kraj drugog poluvremena. Sarajevo je odigralo 2:2 s Posušjem čime je prekinuta njihova stopostotna serija od početka sezone.

Sarajevo je vodilo s 1:0 od 19. minute golom Giorgija Guliashvilija, imalo je i inicijativu i činilo se da će do pete uzastopne pobjede.

No, nakon kornera u gužvi se najbolje snašao stoper Ivan Marić i pogodio za 1:1. S tim rezultatom se ušlo u 90. minutu i onda je uslijedila prava drama.

U drugoj minuti sudačke nadoknade Domagoj Pavičić pogađa za 2:1 i mnogi na stadionu pomislili su da će to biti kraj. Ipak, u 96. minuti, opet nakon prekida, drugi stoper Branko Vrgoč pogađa za 2:2 i novo slavlje gostiju.

U sedmoj minuti nadoknade sudac Dražen Marić otišao je gledati VAR. I dok su svi na stadionu vjerovali da gleda jednu od situacija kada su domaći igrači padali u šesnaestercu, on je provjeravao udarac laktom Nidala Čelika i dao je crveni karton domaćem igraču.

S tim rezultatom se završila utakmica, a Sarajevo i dalje ostaje u vrhu nekompletne ljestvice.