Ligue 1

Reims uzeo bod PSG-u golom u šestoj minuti nadoknade

U posljednjem susretu 20. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG i Reims su odigrali 1-1, a gosti su šokirali prvaka izjednačivši u šestoj minuti sudačke nadoknade.
Sport / Nogomet | 29. 01. 2023. u 23:08 Bljesak.info

PSG je poveo u 51. minuti golom Neymara, no osam minuta kasnije domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Marco Verratti. Kada se već činilo da će PSG upisati pobjedu, Folarin Balogun je u šestoj minuti nadoknade šokirao Park prinčeva.

PSG je bio bez ideje, bez žestine, unatoč prisutnosti Mbappea, Neymara i Messija.

Zanimljivo, bila je to četvrta ligaška utakmica PSG-a u 2023. godini, a pariški sastav je dobio samo jednu uz dva poraza (Lens, Rennes) i jedan remi.

U ranije odigranom susretu Lyon je na gostovanju pobijedio Ajaccio sa 2-0 ostvarivši prvu ligašku pobjedu u četiri nastupa ove godine.

U prva tri ligaška susreta u 2023. Lyon je upisao dva poraza i remi uz razliku pogodaka 1-3, a tek je u četvrtom pokušaju stigao do pobjede.

Na ljestvici vodi PSG sa 48 bodova, drugi je Lens sa 45 bodova, dok je treći Marseille sa 43 boda, piše Hina.