Mediji

Stanišić odbio povratak u Bayern, želi ostati u Leverkusenu

Josip Stanišić, piše njemački Sky, obznanio je da se ne želi vratiti u muenchenski Bayern iz kojega je posuđen Bayer Leverkusenu, već želi ostati i nastaviti karijeru kao igrač novog prvaka Njemačke.
Sport / Nogomet | 13. 05. 2024. u 23:45 Bljesak.info

Klupsko vodstvo Bayer Leverkusen je navodno upoznato s njegovom željom, ali još nisu krenuli pregovori s Bayernom te bi se to trebalo dogoditi nakon završetka sezone.

Stanišić je s Leverkusenom osvojio povijesni naslov u Bundesligi, a igrat će i finale Europske lige protiv Atalante.

Hrvatski reprezentativac igra sve bolje, a prije tri tjedna je u Dortmundu u sedmoj minuti nadoknade zabio za 1:1 i spasio Leverkusen od poraza od Borussije, a u četvrtak je također u 97. minuti zabio za 2:2 protiv Rome u uzvratnoj utakmici polufinala Europa lige.

Briljirao je i u najnovijoj bundesligaškoj pobjedi 5:0 u gostima protiv Bochuma. Zabio je pogodak i asistirao.

Stanišić je tako u 35 utakmica za Leverkusen ove sezone upisao četiri gola i šest asistencija.