Remi u Vrapčićima

Velež opet razočarao navijače, VAR "spasio" Igman

Veležov loš početak sezone nastavio se i domaćim remijem s Igmanom iz Konjica.
Sport / Nogomet | 31. 08. 2024. u 22:55 M.V. | Bljesak.info

Nakon dva poraza i pobjede nogometaši Veleža upisali su i prvi remi na početku sezone u Wwin ligi. Velež je odigrao 1:1 s konjičkim Igmanom kojemu je to prvi bod u sezoni.

Podjela bodova više je odgovarala gostima, dok Rođeni i dalje ne mogu pronaći pravi formu, pa je veći dio od 2500 navijača stadion "Rođeni" napustilo razočarano.

Velež je poveo u 34. minuti kada je na asistenciju Amara Milaka pogodio Mihael Mlinarić. Domaći vodstvo nisu uspjeli zadržati do odmora, jer je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Kenan Hebibović dodao Bakiru Nurkoviću kojemu nije bilo teško pogoditi za 1:1.

U drugom dijelu Velež je pokušavao doći do pobjede, no osim promašaja Tina Blaža Lauša i sjajne obrane Ćemana na šut Šikala ne bilježimo neke velike prilike.

I onda duboko u sudačkoj nadoknadi gledamo pravu dramu. Sudac Dragan Petrović dosudio je jedanaesterac za Velež jer je vjerovao da je jedan igrač Igmana igrao rukom.

No, iz VAR sobe su ga pogledali da i sam pogleda snimku, a nakon gledanja poništio je svoju odluku.