Rođeni prokockali vodstvo

Velež ispustio dva gola prednosti, Igman odnio bod

Rođeni su na svom terenu odigrali 3:3 protiv ovog proljeća odličnog Igmana, premda su imali 3:1 na poluvremenu.
Sport / Nogomet | 12. 05. 2023. u 19:59 Bljesak.info

Mostarski Velež nije uspio ostvariti pobjedu kojom bi popravio plasman u prvenstvu ali i raspoloženje pred finale Kupa BiH protiv Zrinjskog.

Gosti iz Konjica su prvi i poveli, a već u 9. minuti gol je postigao Stefan Denković.

Ipak, domaćin je već do poluvremena okrenuo rezultat. Na 1:1 je izjednačio Nermin Haskić, a samo tri minute kasnije zabio je Raphael Lea'i.

Reprezentativac Solomonskih Otoka postigao je prvijenac u europskom nogometu, a isti igrač asistirao je Dejanoviću za 3:1.

Međutim, Igman se nije predavao i u 47. minuti Duraković je smanjio na 3:2. Momčad Husrefa Musemića anulirala je zaostatak u 68. minuti nakon što je pogodio Armin Bešagić.

Velež se ovim remijem vjerojatno oprašta od borbe za Europu kroz ligu, dok je Igman napravio velik korak u borbi za ostanak.