Procijenite sami

VIDEO | Nevjerojatno suđenje u Banja Luci: Nepostojeći penal i pogodak iz nedozvoljene pozicije

FK Borac je do poravnanja došao do poravnanja u 48. minuti utakmice nakon što je sudac dosudio jedanaesterac za Borac nakon duela Lukića i Dupovca, ali kako se može vidjeti kontakta nije bilo.
Sport / Nogomet | 20. 05. 2024. u 18:21 R.I. | Bljesak.info

Utakmica između FK Borac i FK Igman Konjic ponovno će biti u središtu pozornosti, ali nažalost ponovno zbog, u najmanju ruku, spornog suđenja.

Naime, u utakmici punoj preokreta FK Borac je do poravnanja došao u 48. minuti utakmice nakon što je sudac dosudio jedanaesterac za Borac nakon duela Lukića i Dupovca, ali kako se može vidjeti na snimci, kontakta nije bilo.

Spornu situaciju možete pogledati u nastavku i procijeniti je li bilo dovoljno kontakta za dosuđivanje najstrože kazne.

Također, vrijedi istaknuti i pogodak FK Borac za vodstvo od 4:3 gdje sudac nije svirao zaleđe iako se igrač nalazio u nedozvoljenoj poziciji što je potvrdio i ponovljeni snimak kojeg možete pogledati u nastavku.

Inače, utakmicu u Banja Luci sude Aleksandar Njegomirović iz Prnjavora, a pomoćni suci su Damir Lazić iz Brčkog, Sreten Udovičić iz Prijedora i Miloš Gigović iz Gradiške.