Novi trener GOŠK-a

VIDEO | Danijel Pranjić odbio komentirati utakmicu protiv Sarajeva

"Došao sam ovdje iz respekta prema vama i to je to, nemam više komentara", završio je Pranjić svoj nastup na Koševu.
Sport / Nogomet | 20. 08. 2024. u 09:37 Bljesak.info

Danijel Pranjić, trener GOŠK-a iz Gabele, održao je bizaran performans nakon poraza kod Sarajeva (3:1) u trećem kolu prvenstva BiH.

Bio je to duel hrvatskih trenera jer Sarajevo vodi Zoran Zekić, a GOŠK također Slavonac Pranjić.

I dok je Zekić bio sretan i nasmijan jer je i nakon trećeg kola zadržao savršen učinak, njegov rival je bio ogorčen.

Pranjić se prvo nije pojavio pred kamerama nakon utakmice i tako gledatelje prijenosa uskratio za komentar, prenosi Index.hr

Nakon toga pojavio se na konferenciji za medije, ali nije htio govoriti. Izustio je tek: "Čestitam Sarajevu na pobjedi, nemam komentara na utakmicu".

Na pitanje zašto je onda došao na presicu, Pranjić je odgovorio:

Podsjetimo, Sarajevo je očekivano svladalo GOŠK, kod kojeg je debitirao novi trener Danijel Pranjić, a posao mu nije olakšao crveni karton Enesu Sipoviću još u 27. minuti.

Sudac Ermin Sivac prvo je Sipoviću dao žuti karton, no nakon duge provjere VAR-a odluka je promijenjena u crveni karton.

Gosti su bili bijesni zbog odluke VAR-a i dojam je da odluka prestroga, no GOŠK je morao sat vremena igrati s igračem manje.

Domaći su brojčanu prednost iskoristili do poluvremena golovima Renana Oliveire i Guliašvilija, a na 3:0 povisio je Hamza Čataković.

GOŠK je i s igračem manje uspio postići pogodak, a zabio ga je Dan Lagumdžija nakon centaršuta Ivana Ikića.