Nezanimljiva utakmica

Zrinjski bliže Wallesu

NK Bravo izgubio je u prvoj utakmici kvalifikacija za UEFA konferencijsku ligu protiv Connah's Q.
Sport / Nogomet | 11. 07. 2024. u 20:35 B.S. | Bljesak.info

Velški Connah's Q slavio je u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za UEFA Konferencijsku ligu protiv Slovenskog Brava minimalnim rezultatom 0:1.

U, možemo slobodno reći, nezanimljivoj utakmici, prvo poluvrijeme bolji su bili Slovenci koji su promašili tri stopostotne situacije.

Drugo poluvrijeme niti jedna ekipa nije ponudila apsolutno ništa sve do pogotka Velšana.

Velšani su do gola došli nakon ubačaja iz kornera i odbijanca od prečku, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Maher u 83. minuti.

Uzvratna utakmica između ove dvije ekipe igra se 18. srpnja u Velsu, a boljeg iz dvomeča čekat će HŠK Zrinjski 25. srpnja s početkom u 21 sat u Mostaru, a uzvratni meč igrat će se 1. kolovoza.