Livno Open

Judaši mostarske Neretve u Mostar donijeli 16 sjajnih odličja i pehar za najuspješnije dječake

Sport / Ostali sportovi | 16. 09. 2024. u 13:35 Bljesak.info

Proteklog vikenda mostarska Neretva nastupila je na Međunarodnom judo turniru Livno Open 2024 godine u gradu Livnu. Turnir je okupio djevojčice i dječake iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine uzrasta U8, U10, U12, U14.

Judo klub Neretva nastupio je s 18 svojih natjecatelja, te osvojio pregršt sjajnih odličja. Osvojeno je ukupno 16 medalja, a ukupno su imali 11 izborenih finala. Osvojeno je 9 zlatnih, 2 srebrene i 5 brončanih medalja, te pehar za najuspješniju ekipu mlađih dječaka uzrasta U8.

• Vlado Glavaš

Pored ovog uspjeha, mostarska Neretva bila je 5 najuspješnija ekipa turnira, dok su se djevojčice U12 i dječaci U14 našli među tri najbolje ekipe turnira. Na ovaj tunrir ekipu su vodili treneri, Majo Ćeško i Ivan Jurić.