Hajduk se još nada

Džeko zabio dva pogotka za Fenerbahče u prijateljskoj utakmici

Napadač Fenerbahčea Edin Džeko zabio je dva gola u prijateljskoj utakmici protiv Hull Cityja. U 69. minuti ga je zamijenio Cenk Tosun.
Sport / Nogomet | 18. 07. 2024. u 22:20 Bljesak.info

Džeko je za Fener pogađao u 38. i 46. minuti. Igru je napustio u 69. minuti, kada ga je zamijenio Cenk Tosun. Tosunov ulazak potaknuo je nagađanja da je Džeko zapravo otpisan u Fenerbahčeu.

Fener je ovu utakmicu dobio s uvjerljivih 5-1, a pored Dijamanta strijelci su bili Fred, Szymanski Hakan Yandas. Džeko je imao i jednu asistenciju.

Iako ima 38 godina i bogat ugovor s Fenerbahčeom, vrijedan 4.5 milijuna eura godišnje, splitski Hajduk ga pokušava namamiti unatoč vlastitim financijskim ograničenjima.

Prošle sezone, Džeko je za turski tim postigao 25 golova i upisao sedam asistencija.