Duel bivših premijerligaša

Prva liga: Travnik svladao Čelik u sjajnoj atmosferi na Piroti

Nakon tri kola u vodstvu su Stupčanica s devet bodova te Travnik kojemu će biti upisani tri boda iz neodigrane utakmice sa Simm Bau.
Sport / Nogomet | 01. 09. 2024. u 18:40 M.V. | Bljesak.info

Dvije startne pobjede izazvale su euforiju u zeničkom Čeliku čiji su navijači povjerovali da bi se njihova momčad mogla vratiti u Premijer ligu, četiri godine nakon što je zbog financijskih problema izbačen u županijsku ligu.

Zbog toga je susjedski derbi Travnika i Čelika do vrha ispunio stadion Pirotu, ali na kraju su slavili samo domaći navijači.

Travnik je ostvario 1:0 pobjedu golom Hamze Gasala u 87. minuti i sada je na stopostotnom učinku, budući da će mu biti upisana 3:0 pobjeda nad izbačenim Simm Bauom.

U vodstvu je trenutno Stupčanica iz Olova koja ima devet bodova bez primljenog gola. Stupčanica je još u subotu slavila 1:0 u Tomislavgradu golom Elmira Šehića u 89. minuti.